BT Medical - шаблон joomla Скрипты

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2013-14

Οι πτυχιακές εξετάσεις της χειμερινής περιόδου ακαδ. έτους 2013-2014 στο Μάθημα της Μαιευτικής – Γυναικολογίας (Καθηγητής Δ. Λουτράδης) της Α΄ Μαιευτικής - Γυναικολογικής Κλινικής, θα διεξαχθούν την Τρίτη 18/03/2014 και ώρα 09.30 π.μ. και την Πέμπτη 10/04/2014 και ώρα 09.30 π.μ. στο γραφείο του Καθηγητή (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

Οι φοιτητές που μπορούν να συμμετέχουν σε αυτή την εξεταστική περίοδο, οφείλουν να έχουν περατώσει την κλινική άσκηση και την εργαστηριακή εξέταση.

Επιπλέον υποχρεούνται να έχουν μαζί τους την κάρτα της κλινικής άσκησης συμπληρωμένη με τις υπογραφές από τα τμήματα και τον βαθμό της εργαστηριακής εξέτασης. Δηλώσεις στη Γραμματεία της Κλινικής.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

Οι πτυχιακές εξετάσεις της πτυχιακής εξεταστικής περιόδου Φεβρουαρίου - Μαρτίου 2014 στο Μάθημα της Μαιευτικής – Γυναικολογίας (Καθηγητής Δ. Λουτράδης - Α΄ Μαιευτική-Γυναικολογική Κλινική), θα διεξαχθούν την Τετάρτη 5/2/2014 και ώρα 09.30 π.μ. στο γραφείο του Καθηγητή κ. Δ. Λουτράδη (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013-14

Οι εξετάσεις περιόδου Δεκεμβρίου ακαδ. έτους 2013-2014 στο Μάθημα της Μαιευτικής – Γυναικολογίας (Καθηγητής Δ. Λουτράδης) της Α΄ Μαιευτικής - Γυναικολογικής Κλινικής, θα διεξαχθούν την Πέμπτη 16/01/2014 και ώρα 09.30 π.μ. και την Παρασκευή 14/02/2014 και ώρα 09.30 π.μ. στο γραφείο του Καθηγητή (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡ. ΕΞΕΤ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ - ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2012-2013 ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ

Οι εξετάσεις της εαρινής εξεταστικής περιόδου Ιουνίου - Ιουλίου 2013 (ακ. έτους 2012-2013) στο μάθημα της Μαιευτικής–Γυναικολογίας (Καθηγητής κ. Α. Αντσακλής) για κανονικούς φοιτητές και μεταφορείς θα διεξαχθούν την Τρίτη 25/06/2013 και ώρα 12.00 π.μ. στο γραφείο του Καθηγητή (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

Σημειώνεται ότι για το τρέχον ακαδημαϊκό έτος 2012-2013 οι φοιτητές του 11ου και 12ου εξαμήνου μπορούν να συμμετέχουν στις εξεταστικές των επί πτυχίω φοιτητών και οι επί πτυχίω φοιτητές στις εξεταστικές των κανονικών φοιτητών.

Όλοι οι παραπάνω μπορούν να συμμετέχουν στην εξέταση μαθήματος, εφόσον έχουν περατώσει την κλινική άσκηση και την εργαστηριακή εξέταση.

Δηλώσεις στη Γραμματεία της Κλινικής.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ - ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2012-2013

Οι Πτυχιακές Εξετάσεις περιόδου Ιουνίου - Ιουλίου 2012-2013 στο Μάθημα της Μαιευτικής – Γυναικολογίας (Καθηγητής κ. Α. Αντσακλής) θα διεξαχθούν την Δευτέρα 17/06/2013 και την Τετάρτη 10/07/2013 και ώρα 12.00 π.μ. και στο γραφείο του Καθηγητή (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

Όλοι οι παραπάνω μπορούν να συμμετέχουν στην εξέταση μαθήματος μόνο μια φορά, κατ’ αυτήν την εξεταστική περίοδο, εφόσον έχουν περατώσει την κλινική άσκηση και την εργαστηριακή εξέταση. Κατά την ημέρα της εξέτασης υποχρεούνται να έχουν μαζί τους συμπληρωμένη την κάρτα της κλινικής άσκησης (βαθμός Εργαστηριακής Εξέτασης, υπογραφές παρακολούθησης τμημάτων και εφημερίες).

Δηλώσεις στη Γραμματεία της Κλινικής.