BT Medical - шаблон joomla Скрипты

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ - ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2012-2013

Οι Πτυχιακές Εξετάσεις περιόδου Ιουνίου - Ιουλίου 2012-2013 στο Μάθημα της Μαιευτικής – Γυναικολογίας (Καθηγητής κ. Α. Αντσακλής) θα διεξαχθούν την Δευτέρα 17/06/2013 και την Τετάρτη 10/07/2013 και ώρα 12.00 π.μ. και στο γραφείο του Καθηγητή (Νοσοκομείο «Αλεξάνδρα», 2ος όροφος).

Σημειώνεται ότι για το τρέχον ακαδημαϊκό έτος 2012-2013 οι φοιτητές του 11ου και 12ου εξαμήνου μπορούν να συμμετέχουν στις εξεταστικές των επί πτυχίω φοιτητών και οι επί πτυχίω φοιτητές στις εξεταστικές των κανονικών φοιτητών.

Όλοι οι παραπάνω μπορούν να συμμετέχουν στην εξέταση μαθήματος μόνο μια φορά, κατ’ αυτήν την εξεταστική περίοδο, εφόσον έχουν περατώσει την κλινική άσκηση και την εργαστηριακή εξέταση. Κατά την ημέρα της εξέτασης υποχρεούνται να έχουν μαζί τους συμπληρωμένη την κάρτα της κλινικής άσκησης (βαθμός Εργαστηριακής Εξέτασης, υπογραφές παρακολούθησης τμημάτων και εφημερίες).

Δηλώσεις στη Γραμματεία της Κλινικής.